Жекеменшік мектеп «Integral»

24 жыл бойы балаларымыздың жетістігі мен жеңістеріне шынайы мақтан тұтытып,оқытып келе жатқан нағыз бірегей мектеп.

Лицензия № KZ65LAA00016297 от 12.06.2019
Көрсету
Факты о МЛШ "Марьям"
24 жыл

Ағымдағы оқу
жылында
білім ордасына

5 740 м2

Көлемі 5740 м2 аумақта орналасқан білім ордасы жер сілкінісі кезінде берік ғимарат

Мектеп туралы:

«Integral» жеке мектебін 1998 жылы жоғары оқу ісінің үздігі Нурматова Бақытжан Бимашқызы құрған.

Біз білім беру нарығында 24 жыл еңбек етудеміз. Осы жылдар ішінде біз ие болған оқушылар мен ата- аналардың нық сенімі арқасында көптеген балалар мектебімізге ата- аналардың шақыртуымен келді.

24 жыл

Ағымдағы оқу
жылында
білім ордасына

1998 жылы

мектебіміз
өзінің алғашқы
шәкірттеріне есігін ашты!

5 740 м2

Ерекшеліктер мен артықшылықтар:

• Оқушылар бір күнді мектеп қабырғасында сағат 8:00 ден 17:00 ге дейін өткізеді

• Үй тапсырмасын мектепте мұғаліммен бірге орындайды

• Білімді толықтыру: оқушыларға тегін қосымша сабақтар өткізіледі

• Ағылшын тілін
    тереңдетіп оқыту

• Мектеп ішіндегі бос уақыт: Би, Хормен ән айту, Вокал, ИЗО студиясы, Қолөнер үйірмесі, Спорттық үйірмелер

• Үйлестірілген нәрлі
    3 мезгіл тамақ

• Жыл бойы оқушылар қаланың табиғаты мен әсем жерлеріне саяхат жасайды.

Сынып,Күн кестесі,Талаптар

СЫНЫП:

1-11 сыныптар
  • 1-11 сыныптар аралығындағы біріңғай білім беру жүйесі
  • Сынып 12 оқушыдан аспайды,бұл сабақты нәтижелі және қызықты өткізуге мүмкіндік береді
  • Стандартты мектеп формасын талап етеді ( үсті - ақ, асты- қара).

КҮН КЕСТЕСІ:

сағат 8:00 ден 17:00 ге
  • Оқушылар аптасына бес күн сағат 8:00 ден 17:00 ге дейін мектепте болады.
  • Барлық пәндерден үй тапсырмасы мектепте сынып жетекшісінің бақылауымен орындалады.
  • Қажет болған жағдайда жеке пәндер бойынша білімді толықтыру жүргізіледі.

Оқыту жүйесі:

Шет тілдері мен матиматиканы тереңдетіп оқыту
  • Біз лингвистикалық мектеп болғандықтан оқытудағы басты назарды ағылшын тіліне аударамыз;ағылшын тілі аптасына 4 рет тереңдетіліп оқытылады.
  • Мектептің екінші бағыты – жаратылыстану - математикалық ғылымдар.
развитие ребенка

СПОРТ ЖӘНЕ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ:

Шығармашылық адам қабілеттерінің ең жоғары көрінісі болып саналатыны бұрыннан белгілі.

Ата ана мен ұстаздардың басты міндетті баланың шығармашылық қабілетін дұрыс бағытқа бағдарлап,оған қолдау көрсету

СЕКЦИЯЛАР МЕН ҮЙІРМЕЛЕР:

• Би, Хормен ән айту
  • Вокал, ИЗО студиясы
  • Қолөнер үйірмесі, Таэквондо
  • Үстел теннисі, Волейбол, Баскетбол, Шахмат, Робототехника

«Сынып жетекшілердің міндетіне мектеп оқушыларына белгілі бір тапсырманы орындау әдістемесін үйрету ғана емес,сонымен қатар әрбір баламен жеке психо-эмоционалды байланыс орнату кіреді»

ТАМАҚТАНУ:

Дұрыс тамақтану - денсаулық кепілі. Баланың өсуі мен қалыптасу барысында дұрыс және үйлестірілген тамақтану тәртібі өте маңызды,сондықтан мектепте балаларға арналған тамақ пен сусындарға ерекше көңіл бөлінеді.

ТАМАҚТАНУ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ:

• Тек таза балғын тағам
  • Белгіленген уақытта 4 мезгіл тамақтану
  • Мәзір СЭС ұйымымен қарастырылып бекітіледі
  • Әр баланың жеке денсаулық ерекшеліктері ескеріледі.
Біздің мақтанышымыз

"Integral" Жеке мектебінің оқушылары мен түлектері

Түлектеріміз ҰБТ-ден жоғары нәтиже көрсетіп,аудандық,қалалық олимпиадаларға қатысып,жүлделі орындарға ие болуда.
ТҮЛЕКТЕР:
Түлектер Қазақстан Республикасының және шетелдің үздік жоғары оқу орындарына оқуға түсуде.
  • ВУЗы, в которые поступают наши ученики
Мектеп ұстаздары туралы

ҰСТАЗДАР:

«Integral» мектебінде білікті,тәжірибелі ұстаздар,білім беру ісінің үздігі,Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген педагогтары қызмет етеді.

МҰҒАЛІМДЕРДІ ІРІКТЕУ:

Мұғалімдерді іріктеу конкурстық негізде жүзеге асырылады.Таңдау шынайы және әрбір үміткер үшін ерекше

Жұмыс шарты:

Мұғалімдер күні бойы мектепте болады
• Ұстаздар үшін қолайлы жағдай жасалған

• Күніне 3 мезгіл тегін тамақ
  • Кез келген қажетті ақпарат көздеріне қол жеткізу
  • Демалыс бөлмесі
  • Кәсіби өсудің кепілі
  • Оқыту және біліктілігін арттыру курстарынан өту мүмкіндігі
  • Кәсіби психологтың қызметі

«Ұстаздарымыз мектептің ең құнды және ең үлкен байлығы. Олар өз саласының ең мықты мамандары және ең бастысы мейірімді,жомарт жандар»

Нурматова Бахытжан
 Бимашевна

доцент Нурматова Бақытжан Бимашқызы

Руководство школы
Нурматова Бахытжан
Бимашевна

Учительский состав

МҰҒАЛІМДЕР ҚҰРАМЫ:
«Әрбір мұғалім ең алдымен жақсы психолог,кез келген баламен байланыс орнатып,оқушыға жақсы дос бола алады.»
Ата- аналарға арналған ақпарат

МЫҢ РЕТ ЕСТІГЕНШЕ БІР РЕТ КӨР!

«Integral» жеке мектебі барлық ата- аналарды мектебімізге тегін және бірегей экскурсияға шақырады!

Экскурсияға жазылу
Үміткерге қойылатын шарттар мен талаптар

Қабылдау:

«Integral» жеке меншік мектебі келген балаларға өте әділ көзқараспен қарайды. Біз оқушының бастапқы біліміне мән бермейміз, болашақ біліміне және тәртібіне жауаптымыз!

Талаптар:

• Оқушы 1 сынып пен 11 сыныптар аралығында жас ерекшелігіне сәйкес кез келген сыныпқа жазыла алады.
  • Бізде оқушының үлгеріміне қатысты қатаң критерийлер жоқ, әр оқушы дара тұлға ретінде қарастырылады.
  • Жылдың кез келген уақытында мектепке қабылдау жүргізіледі.

Білім беру құны:

• «Integral» жеке мектебіндегі Бір айлық оқу құны 130 000теңге
  • Төлем бір оқу жылына (10 айға) төленеді.
  • Ата- аналар қаржылық қиындықтарға тап болған жағдайда біз бөліп төлеу мүмкіндігін ұсынамыз
  • Бұл төлемге кейбір секциялар кірмейді. Елдегі инфляцияға байланысты оқу ақысына 5-10% үстемақы қосылуы мүмкін.

СҰРАҚТАРЫҢЫЗ БАР МА?
БІЗ СІЗГЕ КЕҢЕС БЕРЕМІЗ